Każdy jest odpowiedzialny na własną twarz. Lecz uwaga, bo intencje odciskają na niej swoje piętno! Uporczywe kłamstwo i manipulacja deformują facjatę w sposób widoczny. Wystarczy spojrzeć na Tuska, Urbana, Nowaka, Grasia, Olejnik. Ponadto twarzy nie można przeszczepić, chociaż próby trwają. Jest jedna na całe życie (- Co za pech!)… OK., można operować, ale to ryzykowne. Przykłady nieroztropności: kobieta-kot i Ewa Minge.

- Wstrzymanie ognia jest ogólnie przestrzegane – stwierdził minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow, pomimo trwającego rosyjskiego ostrzału Ukrainy.
- Separatyści są gotowi wstrzymać ogień. To NATO utrudnia zawarcie pokoju na Ukrainie – mówił wcześniej. – Rosja, Ukraina, Unia Europejska i USA ustaliły, że będą kontynuować rozmowy w innych formatach. Rosja nie ma zamiaru wysyłać swych wojsk na Ukrainę.
- Drugi konwój humanitarny na Ukrainę nie będzie ostatnim. – Sergiej Ławrow.
- Należy natychmiast wstrzymać ogień na wschodniej Ukrainie. Opóźnianie zawarcia porozumienia o rozejmie powoduje nowe ofiary ludzkie, zwiększa falę uchodźców i niszczy infrastrukturę – martwił się minister spraw zagranicznych Rosji. Zapomniał dodać, że wstrzymanie ognia dodatkowo pozwoli Rosji na przegrupowanie i dozbrojenie wojsk.

Podobieństwo Ławrowa do rzecznika prasowego Saddama Husseina z okresu szturmu Bagdadu jest uderzające. Nieszczęśnik do końca utrzymywał, że wódz panuje nad sytuacją. Że armia satrapy jest niezwyciężona. By w końcu, tuż przed zdobyciem stolicy przez wojska USA zrozumieć, jak wielka i ostateczna stała się jego kompromitacja. W ciągu jednej nocy rzecznik kompletnie wyłysiał, osiwiał (lub odwrotnie) oraz się skurczył. Właściwie to… zapadł się pod ziemię! Ze wstydu. Zompf !… Pa, pa, Siergiej!